








1 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 430 см |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 1100 мм |
| Особливості | Плечовий ремінь | Регулювання розміру |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Овальна |