









1 380 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 360 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Глибина основного відділення | 160 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 330 мм |