








2 854 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Кишеня для пляшки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 360 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Глибина основного відділення | 160 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 330 мм |