









1 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Ланцюг, Брелок, Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |