









1 295 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 440 мм |
| Довжина ручок | 440 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 70 мм |