








1 390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 440 мм |
| Довжина ручок | 440 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |