









1 304 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 580 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Ручна вишивка, Аплікація, Вишивка, Перфорація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 мм |