









2 319 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |