









1 016 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 270 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |