





1 490 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Графіт |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Склад | дайвінг |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL/7XL |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Сілует | Прилеглий |