









1 050 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120 см |
| Особливості | Водонепроникне дно "Водовідштовхувальне просочення" Плечовий ремінь |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишені без застібки, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Овальна |