



1 690 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Реглан |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Фліс |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 58-62 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Склад | фліс |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Вшитий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Малюнки і написи | З написами |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Стан | Новий |