









1 063 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 220 мм |