









1 210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Значки, Шипи, Брелок, Аплікація |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |