









1 055 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Довжина | 340 см |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1050 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Трикутна |