









1 070 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном, 1 основний, Перегородка на блискавці, 3 основних, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |