









1 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Аплікація, Вишивка, Стрічки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 120 мм |