





2 070 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | бавовняна віскоза холодок |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | шорти, Футболка, Штаны |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Стать | Жіночий |