









1 640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 5 |
| Тип сумки | Сумка-слінг |