









1 580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1500 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, 3 основних, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 5 |
| Тип сумки | Сумка-слінг |