









1 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 240 мм |