









1 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, 1 основний, 3 основних, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на кнопці |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Пояс, Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |