









1 700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 260 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Китиці, Брелок |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 140 мм |