









1 650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 90 мм |