









1 720 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на кнопці, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Брелок, Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |