





2 070 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Велюр |
| Склад | велюр спорт |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | 6XL/7XL |