









2 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |