









2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |