


2 150 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | пеньє двонитка ТУРЦІЯ ультратонка та супер високої якості Не кошлатиться |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 35 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |