









2 135 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, 3 основних, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 5 |