


1 290 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | турецька Пума М'яка, не кошлатиться |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Тип застежки | Блискавка |