


3 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Кишеня для пляшки, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 360 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Глибина основного відділення | 160 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 330 мм |