








2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Ридикюль |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |