









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на кнопці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 мм |