









2 270 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на кнопці, 2 основних, 1 основний, 3 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Шипи, Ланцюг, Машинна вишивка, Вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 100 мм |