









1 790 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Сфера застосування ключниці | Універсальна |
| Ширина ключниці | 120 мм |