





1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк |
| Склад | мокрий шовк/шовк Армані |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Стан | Новий |