









2 260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Саквояж |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |