


2 175 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | тканина двонитка (тонка та гарної якості) |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Міжнародний розмір | 6XL-7XL |