









2 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |