


790 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Колір | Шоколадний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Стиль | Повсякденний |
| Сілует | Прилеглий |
| Вид виробу | Блузка |