









2 390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, 2 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Китиці, Значки, Бахрома, Брелок |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |