





2 475 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | джинс із натуральним складом і турецький трикотаж інтерлок Dabl fase |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта, спідниця |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Тип застежки | Блискавка |