



2 275 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | джинс із натуральним складом і турецький трикотаж інтерлок Dabl fase |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | спідниця, кофта |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Тип застежки | Блискавка |