









2 240 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |