









2 170 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | тиар: 60/40 Катон/акрил |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Довжина рукава вироба | 42 см |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стать | Жіночий |