









2 220 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 310 см |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1500 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основне, 2 основні, 3 основні, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Перегородка на змійці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Шопер |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Прямокутна |