







2 485 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |