



2 360 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |