









2 225 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |